Техен клиент съм за малък обект в София от няколко месеца. Мога да кажа единствено добро. Изключително коректни и отзивчиви. Мениджмънта и персонала са на топ ниво. Препоръчвам с двете ръце!
Благодаря за бързата реакция всичко е топ!!!
VICTORIA CLEANING © Since 2015 All Rights Reserved